Ukraine

Літак із евакуйованими з Китаю українцями приземлився у аеропорту "Бориспіль"

press-post.net

В аеропорту "Бориспіль" літак приземлився тільки на дозаправку

Літак із евакуйованими українцями з Китаю приземлився у аеропорту "Бориспіль" на дозаправку. Про це повідомляє пресслужба МВС.

Там він дозаправиться пальним і вилетить у Міжнародний аеропорт міста Харків. За доповідями екіпажу та медперсоналу супроводу всі на борту літака здорові та можуть продовжувати політ.

Як повідомляв 5.UA, літак авіакомпанії SkyUp з українцями вилетів із китайського міста Ухань, який став осередком епідемії коронавірусу Covid-19. Також стало відомо, що на борт не допустили трьох українців. 

Нагадаємо, вчені з Китаю заявили, що декілька з відібраних препаратів показали гарні результати при лікуванні коронавірусу Covid-2019. Дослідники відібрали 5 тисяч препаратів для лікування коронавірусу, з них найефективнішими виявилися Хлорохінфосфат, Фавіпіравір і Ремдесивір. Раніше повідомлялося, що спалах коронавірусу міг початися в науковій лабораторії міста Ухань. Зазначимо, головний виконавчий директор ВООЗ Сумія Свамінатан назвала терміни перших тестувань на людях вакцини від коронавірусу Covid-19. Також китайські вчені розробили портативний пристрій, який може швидко діагностувати захворювання коронавірусом.

Додамо, що за останніми даними унаслідок зараження китайським коронавірусом Covid-19 померли 2009 осіб. Успішно вилікувались 14 532 особи. Наразі кількість підтверджених випадків захворювання становить 75 198.