logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Манера зйомки серіалу «Чорнобиль» більше притаманна авторському кіно, - Сенцов

Манера зйомки серіалу «Чорнобиль» більше притаманна авторському кіно, - Сенцов

Колишній політв’язень Кремля український режисер Олег Сенцов заявив, що манера зйомки серіалу «Чорнобиль» більше притаманна авторському кіно.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук. 

За його словами, фільм дуже хороший і називати його серіалом якось не повертається язик, швидше це багатосерійний фільм. 

«Вражає ступінь достовірності не тільки художньої та історичної реконструкції радянського побуту, а й способу мислення і дій», – пише він. 

Сенцов також наголосив, що манера зйомки «Чорнобилю» більше притаманна авторському кіно, яке нібито мало хто дивиться. Хоча це насправді не так. Виявляється, що дивляться і розуміють багато людей по всьому світу. 

Щодо недоліків та неточностей то вони, за його словами, звичайно є, але це дрібниці, які не заважають головному – впливу цього фільму, який знято правдиво і ретельно.

«І навіть не дивлячись на головну невідповідність як на мене: сцена суду в останній серії, більше нагадує американське, а не совкове правосуддя, кіно мені дуже сподобалося», – підсумував Олег Сенцов. 

Також повідомлялося, що звільненому політичному в'язню Олегу Сенцову вручать Шевченківську премію, присуджену йому ще у 2016 році.

Themes
ICO