logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Маск планує відправити на Марс мільйон осіб до 2050 року

КИЇВ. 19 січня. УНН. Засновник компанії-виробника космічної техніки SpaceX мільярдер Ілон Маск розповів про плани побудувати на Марсі до 2050 року місто з населенням 1 млн людей. Про це повідомляє УНН з посиланням на Business Insider і Daily Mail.

За його словами, в найближчі десять років SpaceX планує побудувати 1 тисячу космічних кораблів багаторазового користування Dragon Crew (100 апаратів на рік), які сьогодні розробляються на заводі компанії в Техасі.

Маск зазначив, що має намір запускати на Марс в середньому по три корабля в день, зробивши подорож на цю планету доступним для всіх. "Потрібно зробити так, що будь-хто зміг би полетіти. Якщо є бажання, але немає грошей, необхідна можливість взяти кредит", - сказав він.

Передбачається, що корабель зможе одночасно приймати на борт до 100 осіб і до 100 тон вантажу. Крім того, для колонізації Марса щорічно будуть потрібні тонни будматеріалів, інструментів, продуктів харчування і води. В цілому 1 тисяча нових космічних кораблів гіпотетично можуть транспортувати на Марс близько 100 т матеріалів, уточнив Маск.

Оскільки відстань між Землею і Марсом варіюється в залежності від їх орбіт, SpaceX планує відправити на Марс космічний корабель з пасажирами, коли дві планети знаходяться найближче. В результаті під час кожного сезону запусків (приблизно раз в 26 місяців) Маск планує відправити на планету близько 100 тисяч осіб.

Нагадаємо, SpaceX доставить генетично модифікованих мишей у космос.

Themes
ICO