logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Міністр, який виліз на стіл, хоче собі більшої зарплати

Міністра юстиції Дениса Малюська не влаштовує зарплата.

"У мене приблизно 17 тисяч гривень. У заступників так само. Але це без премій", розповів Малюська в інтерв'ю "Українській правді".

"По грошах у нас є домовленість в уряді, що ми зарплати піднімемо, в тому числі і мені. Тому що коли в мене закінчаться гроші, то звідси хочу чи не хочу, а піду. А вони в мене закінчаться. Рік з моменту призначення мені вистачить, і то під питанням. А далі – ні. Тому ми точно приймемо рішення про підвищення заробітних плат. Я підозрюю, що це відбудеться дуже швидко, сподіваюсь, жовтень-листопад", заявив Малюська.

Він також повідомив, що в останній місяць урядовцям дали надбавки. І багато з міністрів їх отримали. "У мене вже приблизно 29 тисяч гривень", - сказав Малюська.

"Якщо зарплата не підвищиться хоча б до 80 тисяч – надовго мене не вистачить. Менше – це не довготривала історія працевлаштування. Четверо дітей, це потребує коштів", додав він.

Водночас Малюська заявив, що в уряді готові підвищити зарплату.

"Є консенсус всередині уряду. І більше того, навіть міжнародні інвестори, які вкладають кошти в Україну, постійно нас про це питають. Адже розуміють: уряд, який отримує мізерну заробітну плату, живе коштом чогось іншого. Це можуть бути тільки хабарі або додаткові неформальні витрати під якісь зобов'язання. Ми так не працюємо. Відповідно, в нас немає іншого виходу, окрім як підвищити заробітну плату".

Раніше міністр юстиції Денис Малюська похвалився своїми досягненнями за 100 днів роботи, підкріпивши до посту фото, де він сидить з ногами на робочому столі в кабінеті. Фото Малюська опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Themes
ICO