logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

На Херсонщині зник неповнолітня дівчина

25 листопада у Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулось урочисте вручення дипломів лауреатів стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Лауреатам вручала дипломи міністерка освіти і науки України Ганна Новосад, яка зазначила, що важливо давати учням не тільки гроші, а й освітні можливості. Над цим команда міністра працює спільно з МАН.

«Ніхто з вас не знає достеменно, як далі допоможе вам те, що ви є переможцем олімпіади чи конкурсу Малої академії наук. Безперечно, не всі з вас продовжать наукову роботу, але кожному з вас це допоможе в житті, допоможе будувати власну освітню траєкторію, власну кар’єру… Ми як уряд маємо зробити все залежне від нас, щоб кожен з вас мав можливість продовжувати тут наукову кар’єру, мав усі умови для цього, був інтегрований у міжнародний контекст», – зауважила Ганна Новосад.

У складі делегації від Херсонської області 5 стипендіатів:

·Кохальський Володимир Русланович– учень 11 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради;

·Міннігулова Анна Вікторівна– учениця 11 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради;

·Чернозуб Євгеній Володимирович– учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради;

·Мельник Денис Миколайович– учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради;

·Сидоренко Катерина Ігорівна– студентка І курсу Херсонського державного університету.

Серед п’ятірки кращих – учень Херсонського фізико-технічного ліцеюЄвген Чернозуб, який створив біомеханічну руку на дистанційному керуванні. Особливість протезу в тому, що він може функціонувати на відстані від тіла людини, його можна використовувати для різних робіт у відкритому космосі.

Відзначимо, з 2006 по 2019 рік лауреатами стипендії Президента України стали 3780 школярів та учнів.

За інформацією Херсонської облради
Themes
ICO