Ukraine

На Вінниччині засуджено чоловіка за зберігання наркотиків і крадіжку

КИЇВ. 18 лютого. УНН. Жителю Калинівки Вінницької області, який незаконно зберігав наркотики в особливо великих розмірах з метою їх збуту та вчинив крадіжку поєднану з проникненням в житло, за попередньою змовою групою осіб, винесено вирок. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу прокуратури Вінницької області.

Калинівською місцевою прокуратурою Вінницької області здійснювалося процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню жителя Калинівки у вчиненні злочинів щодо незаконного зберігання наркотичних засобів в особливо великих розмірах з метою їх збуту та у вчиненні крадіжки поєднаною з проникненням в житло, за попередньою змовою групою осіб.

За принципової позиції Калинівської місцевої прокуратури місцевого жителя засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Його співучаснику, який обвинувачувався у вчиненні крадіжки поєднаної з проникненням в житло, за попередньою змовою групою осіб, призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Нагадаємо, на Вінниччині розслідують катування підлітками 15-річної дівчини.