Ukraine

Навіть бабусі брали каміння, – евакуйована українка про протести в Нових Санжарах

23-річна евакуйована з Уханю Аліна Лазоренко розповіла, що про протести пасажири дізнавалися з посилань, які їм кидали друзі у соціальних мережах. Але вже дорогою до Нових Санжар в автобусі, всі були шоковані, побачивши це на власні очі.

Дівчина розповіла, що каміння хотіли кидати навіть бабусі, але поліцейські їх зупиняли, повідомляє Радіо Свобода.

Ми коли їхали, то бачили людей у вікно. Вони кричали, і в них, вибачте за вислів, аж очі повилазили, і вони перелякані. Каміння кидають… Навіть бабусі, які вдома мали б бути, брали каміння і збиралися кидати, але поліція їх зупиняла. Я сиділа біля дверей, і ми закрили штору, щоб люди нас не бачили, і в цей момент якраз прилетіло каміння у вікно. Після того, як кинули у вікно, кинули та двері, там утворилася велика діра,
– розповіла Аліна Лазоренко.

Дівчина розповіла, що спершу непокоїлась про свою безпеку навіть в обсервації. Щоправда, після того як відпочила та поїла – трішки заспокоїлась.

...Бачу, що тут є охорона, тут все є, і думаю, що все буде нормально,
– підсумувала Аліна.

Українка зазначає, що після цих подій у соцмережах постійно надходять повідомлення зі словами підтримки. Єдине, що потрібно доводиться заспокоювати родичів.

З рідними – на зв’язку постійно, розповідає Аліна. Вони, як подивляться новини, що когось вбивають чи невідомо що відбувається, то доводиться заспокоювати, бо все гаразд,
– додала дівчина.

Сутички в Нових Санжарах: коротко

Факти про коронавірус
Що потрібно знати про коронавірус / 24 канал

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.