Ukraine

Не вигадуйте нісенітниці, – евакуйована українка з Уханя про умови в "Нових Санжарах"

Українка Олександра Волкова 20 лютого повернулася до України з Уханя спецрейсом SkyUp. Нині вона проживає у санаторії "Нові Санжари" і запевняє, що рада повернутися додому.

19 лютого дівчина виклала відео з умовами кімнати, в яку її заселили. Деякі ЗМІ висвітлили це так, нібито українка скаржиться на умови, в яких опинилась. 

Натомість Олександра заявляє, що ЗМІ сприйняли її слова неправильно, а умови її цілком влаштовують. На відео-сторіз, опублікованому дівчиною раніше, було видно, як дівчата просто сміються з поламаних дверей та душу, що б'ється струмом. 

Дорогі коментатори, які від мого імені пишуть, що я чимось незадоволена. Я рада, що я приїхала, й мені абсолютно все одно, в яких умовах я живу. Я чотири роки прожила у гуртожитку і мене нічим не налякати. А ви не вигадуйте свої нісенітниці,
– заявила Олександра Волкова. 

Дівчина додала, що евакуйовані не можуть давати інтерв'ю і попросила в представників ЗМІ не використовувати її "сторіс". Згодом вона подякувала всім службам, які були причетні до евакуації.

Сутички у Нових Санжарах: основне

Факти про коронавірус
Що потрібно знати про коронавірус / 24 канал

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

powered by lun.ua