logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Німеччина підтримала створення Європейської ради безпеки

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Європа на чолі з Німеччиною і Францією має активніше працювати над питаннями своєї безпеки, тож ідея створення Ради безпеки Європи є цілком прийнятною. Про це глава МЗС ФРН Гайко Маас написав в авторській статті у виданні Spiegel, повідомляє УНН.

"Ідея, над якою ми працюємо з моїм французьким колегою Жан-Івом Ле Дріаном і яка для мене лежить в основі німецького головування в ЄС, уособлює для мене цей курс: Європейська рада безпеки… Нам потрібен такий орган як місце, де європейці об'єднують свою зовнішню політику та політику безпеки, в межах інституційної структури Євросоюзу та за його межами", - пише міністр.

Він вважає, що частиною такої структури має бути Британія, навіть якщо вона й не буде членом ЄС. Вашингтону ж Маас відводить роль "важливого партнера".

Говорячи про НАТО, німецький політик заявив, що для Німеччини зрозуміло: було би помилкою підривати цей блок, адже "без США ні Німеччина, ні Європа не зможуть ефективно захистити себе". Європа, за його словами, хоче бути сильною і суверенною, але як частина сильного НАТО, а не як його заміна.

Глава МЗС Німеччини також підкреслив, що не можна розділяти європейців у питаннях безпеки.

"Сусіди в Польщі та країнах Балтії можуть довіряти тому, що Берлін ставиться до їхніх потреб безпеки так само серйозно, як і до власних. Європа, якої ми прагнемо, не відбудеться, якщо діяти через їхні голови", - запевнив Маас.

Він також підкреслив: "Бути голосом розуму сьогодні є нашою найважливішою зовнішньою відповідальністю та безпекою. Ми над цим працюємо дуже конкретно: наприклад, щодо кризи в Україні, підтримуючи конституційний процес у Сирії, в питанні іранської ядерної програми, у стабілізації зони насильства у регіоні Сахель, в переговорах про припинення вогню в Лівії".

Нагадаємо, США і Німеччина не згодні з коментарем Макрона про "смерть мозку" НАТО.

Themes
ICO