logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Нобелівська премія за боротьбу з бідністю у світі: названо переможців

15 жовтня вручили Нобелівську премію за боротьбу з бідністю. У світі більше мільярда людей живуть у злиднях, тому питання бідності вважається одним із найболючіших для сучасного суспільства. Хто ж намагається змінити ситуацію та заслужив Нобеля – читайте далі.

Премію держбанку Швеції пам’яті Альфреда Нобеля у 2019 році отримали троє науковців, які розробили експериментальний підхід щодо подолання бідності в цілому світі. Про це йдеться на офіційному профілі премії в соцмережі Twitter.

“Премія державного банку Швеції за економічні науки в пам’ять Альфреда Нобеля була присуджена Абхіджиту Банерджі, Естеру Дуфло та Майклу Кремеру за “експериментальний підхід до подолання бідності у світі”, – йдеться в повідомленні.

"Дослідження з економіки, яке лавреати провели, значно покращило нашу здатність боротися з глобальною бідністю. Всього за 2 десятиліття їх новий підхід, який базується на експерименті, змінив економіку розвитку, яка зараз є процвітаючою областю досліджень", – пояснили у комітеті.

Themes
ICO