logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Обвал мосту в Харкові: Поліція відкрила кримінальне провадження

Обвал мосту в Харкові: Поліція відкрила кримінальне провадження

ЗІК

ЗІК

За фактом обвалу частини автомобільного мосту, що стався вранці в одному з районів Харкова, відкрите кримінальне провадження.

Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Харківської області.

Провадження відкрите за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) і ч. 2 ст. 275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд) Кримінального кодексу України, мовиться в повідомленні.

Повідомлення про обвал однієї сторони мосту через залізницю і вулицю Транспортну на окружній дорозі між ринком «Лоск» і селищем Пісочин надійшло вранці. Потерпілих немає, але рух транспорту на цій ділянці перекритий. Транспорт тим часом направляють в об’їзд.

В «Укравтодорі» заявили, що міст, за результатами експертизи 2018 року, не належав до аварійних, а обвал стався через значне перевантаження однієї з фур, що пересувалася мостом, в результаті чого відбувся зсув плити й руйнування конструкції. «Зміщення конструкції, за попередньою інформацією, міг спричинити динамічний удар перевантаженої фури, про що свідчить чітко виражений гальмівний шлях у межах місця руйнування», – заявили в «Укравтодорі».

Themes
ICO