Ukraine

ООН засудила насильство в Нових Санжарах

КИЇВ. 21 лютого. УНН. Представництво ООН в Україні засудило насильство під час приїзду евакуйованих українців з Уханя до Нових Санжар. Про це повідомляє УНН з посиланням на Представництво ООН в Україні.

"Напад на евакуйованих українських громадян минулої ночі в місті Нові Санжари Полтавcької області не повинен мати місця в сьогоденній Україні. Ці чоловіки та жінки вже пройшли через травматичний період затяжної ізоляції й заслуговують на повагу до гідності та безпечне повернення до України", заявили в організації.

ООН засуджує насильство та закликає уряд вжити всіх необхідних заходів для гарантування безпеки для всіх, кого торкнулась ця ситуація. "Ми продовжуємо підтримувати заходи українського уряду щодо посилення готовності та реагування на спалах вірусу COVID-19", підкреслили в представництві.

"У нашому роздробленому та розділеному світі здоров'я є однією з небагатьох сфер, яка дає змогу країнам можливості працювати разом заради спільної справи. У минулому, в ситуаціях зі спалахами хвороб, страх і недовіра гальмували, а зовсім не допомагали реагувати на загрозу. Тому, зараз - час фактів, а не страху, час раціональності, а не чуток. Це час солідарності, а не стигми", зауважили в ООН.

Нагадаємо, замовники та організатори сутичок у Нових Санжарах понесуть відповідальність.