Ukraine

Після весілля заїхали на дискотеку: з'явилися цікаві деталі ДТП з 4 загиблими на Львівщині

Дивись онлайн онлайн

Внаслідок ДТП на Львівщині загинули 4 молодих хлопців / фото з фейсбуку

У ніч проти неділі, 16 лютого, у селі Коти Львівської області трапилася страшна ДТП – автомобіль з чотирма молодими хлопцями влетів у ставок, внаслідок чого усі вони загинули. Як згодом з'ясувалося, у ніч аварії водій саме гуляв на весіллі.

Після святкування він заїхав на дискотеку, де планував підібрати своїх знайомих, пише видання "Сьогодні".

Односельчани розповідають, що коли автомобіль дістали зі ставка, то на ньому ще залишилися весільні банти. Водночас ті, хто бачив хлопців на дискотеці, запевняють: вони були тверезими.

Натомість нарікають на несприятливу погоду та погану дорогу. Мовляв, через мороз дорога була аж надто слизькою.

Тим часом у поліції зазначили, що крім легкого морозу, був і ще один важливий аспект – шини на автомобілі, який потрапив в аварію, зовсім не відповідали погоді.

На задній осі були літні колеса, а на передній осі – колеса зимові, але не належні до використання. Це і могло стати причиною, оскільки був легкий приморозок зранку,
– розповів старший слідчий Тарас Клебанюк.

Моторошна ДТП на Львівщині: коротко

Трапилася вона у ніч проти неділі, 16 лютого. У селі Коти Яворівського району Львівської області авто з чотирма людьми вилетіло з дороги у ставок і перевернулося.

Попри те, що ставок мав глибину лише трохи більше як метр, усі четверо людей загинули. Усі вони – молоді хлопці віком від 19 до 24 років.

Моторошна ДТП у селі Коти: дивіться фото