Ukraine

Померли двоє людей, які заразилися коронавірусом на судні Dimond Princess

В Японії померли двоє пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess, заражених коронавірусів. Хворі, чоловік і жінка, були старше 80 років.

Про перші випадки смерті на судні Diamond Princess через коронавірус повідомило міністерство охорони здоров'я, праці й добробуту Японії, пише DW.

Повідомляється, що їх госпіталізували в лікарню 11 та 12 лютого. Це перші випадки смерті, зафіксовані серед пасажирів лайнера.

Що відомо про спалах коронавірусу на лайнері

На борту лайнера Diamond Princess було 3700 осіб з 56 країн, з яких 2700 – пасажири, решта – члени екіпажу, в тому числі – 25 українців.

Кількість хворих коронавірусом на судні становить 621 особи. Це найвище число хворих за межами Китаю.

17 січня США евакуювали 300 своїх громадян, й у 14 з них виявили коронавірус Covid-19.

Влада Японії зазначила, що якщо інші країни також захочуть забрати своїх громадян – вони готові до співпраці.

Пасажирів, у яких виявили вірус, відправляють до лікарень Японії. Ті, у кого коронавірус не виявили, чи ті, хто чекає на результати тесту, залишаються на судні щонайменше 14 днів.

9 лютого встановили 70 випадків зараження на судні, згодом повідомили ще про шістьох осіб, яких госпіталізували через хворобу на коронавірус, зокрема українця.

Кажуть, що пасажирів заразив вірусом 80-річний чоловік, який був на лайнері з 20 по 25 січня, а потім зійшов на берег в Гонконзі.

Відомо, що на судні на коронавірус захворіло 2 українців та офіцер екіпажу.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

blog_ava