logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Проти дружини експрезидента Киргизстану Атамбаєва порушили кримінальну справу

Проти дружини експрезидента Киргизстану Атамбаєва порушили кримінальну справу

<nbsp;>

Проти дружини колишнього президента Киргизстану Раїси Атамбаєвої також порушили кримінальну справу.

Про це повідомляє  Радио Азаттык.

Згідно з повідомленням, про це заявила журналістам сама Атамбаєва в Бішкеку біля будівлі Державного комітету з нацбезпеки Киргизстану, де відбувалося виїзне засідання суду щодо запобіжного заходу для її чоловіка. 

«Зараз я дізналася, що в рамках справи Арабаева з сьогоднішнього дня на мене відкриваються кримінальні справи. Хочу сказати, що я ніколи не втручалася в справи суддів, я знала, що політика - це брудна справа, і намагалася не втручатися в неї. Я навіть не знаю жодного суддю», - заявила жінка. 

Зазначимо, що згадана кримінальна справа стосується колишнього завідувача відділом судової реформи та законності апарату президента Манаса Арабаева. 

У Генеральній прокуратурі Киргизстану цю інформацію підтвердили і зазначили, що відповідні матеріали зареєстровані в Єдиному реєстрі злочинів та проступків. 

Нагадаємо, експрезидента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва заарештували до 26 серпня. Він відмовився співпрацювати зі слідством та підписувати слідчі документи. 

Пізніше голова Державного комітету національної безпеки Орозбек Опумбаєв заявив, що намір колишнього президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва – державний переворот

Themes
ICO