logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

"Шлях професіоналізації". Міністр оборони назвав пріоритетні завдання для ЗСУ

Міноборони хоче вибудувати професійний підхід до армійців.

Міністерство оборони України хоче професіоналізувати українську армію.

Таку думку в інтерв’ю "Радіо Свобода" висловив міністр оборони Андрій Загороднюк.

Збройні сили України "йдуть шляхом професіоналізації". "Ми йдемо шляхом професіоналізації. Тобто наше завдання у перспективі – це все ж таки максимально фокусуватися на професійних військовослужбовцях, тих, які підписали контракт. Тому що зараз військова служба – це в першу чергу досвід та знання", – сказав Загороднюк.

За його словами, в армії мають лишатися люди, "які накопичують ті знання". Це завдання є пріоритетним. "Тобто це вибудовування професійного підходу як до сержантів, солдатів, офіцерів і так далі", - наголосив глава Міноборони.

Як повідомлялося, від 2014 року сім тисяч військовослужбовців-жінок стали учасниками бойових дій на Донбасі. В Україні 27074  жінок-військовослужбовиць, з них 949 — старші офіцерки. 

Відео У військовому ліцеї імені Богуна до навчання вперше приступили дівчата

На перший курс прийшли восьмикласниці. Жодних поступок під час іспитів для дівчат не було, кажуть командири. Напередодні ж майбутні військові офіцери отримали свої перші у житті погони.  

У військовому ліцеї імені Богуна до навчання вперше приступили дівчата
Themes
ICO