logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

"Шахтар" U-19 зазнав фіаско в заключній грі Юнацької ліги УЄФА

КИЇВ. 12 грудня. УНН. У 6-му турі Юнацької ліги УЄФА "Шахтар" U-19 приймав одноліток з італійської "Аталанти", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "гірників".

Початок поєдинку видався досить спокійним: команди перевіряли одна одну і не квапились атакувати чималими силами, обмінявшись лише ударами Бондаренка (голкіпер) та Броньї (повз). Усе змінилося на 20-й хвилині, коли Пікколі скористався помилкою захисників і відкрив рахунок.

Другий тайм також розпочався з атак "гірників", проте забили знову гості: Гісланді асистував, Пікколі влучним ударом оформив дубль. Незгодні з таким перебігом матчу підопічні Фернандо Валенте кинулись відіграватися й досить швидко скоротили відставання. Мудрик отримав м’яч у штрафному, фінтом пішов від опонента і був ним збитий, а Артем Бондаренко елегантно в стилі Паненки реалізував пенальті – 1:2.

Додамо, для юнаків "гірників" це був також заключний матч року. Сезон для них буде поновлений в березні 2020 року.