logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

США не ставили перед Україною умови співпраці з адвокатом Трампа для отримання військової допомоги, – Пристайко

США не ставили перед Україною умови співпраці з адвокатом Трампа для отримання військової допомоги, – Пристайко

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко запевнив, що уряд США не ставив перед українською державою умови співпраці з адвокатом президента Дональда Трампа Рудольфом Джуліані для отримання військової допомоги.

Про це він заявив в інтерв'ю Радіо Свобода

На запитання журналіста про те, що історія навколо імпічменту Дональду Трампу набирає великого розголосу і на скільки це матиме великий вплив на допомогу Сполучених Штатів Україні, очільник зовнішньополітичного відомства заявив: 

"Чи потрібна нам ця увага? Ні. Ми хотіли б, скоріше, щоб цієї уваги не було, а всі питання, які ми вирішили до цього, які критично важливі для нас, продовжували вирішуватися. 

Я хочу єдине сказати точно, що та уява про те, що перед нами стояла дилема, що або ми отримуємо військову допомогу, або ми будемо співробітничати з Руді Джуліані – це абсолютна неправда. Цього не було. Я був присутній на всіх зустрічах і розмовах".

Раніше повідомлялося, що федеральні прокурори Манхеттена почали розслідування щодо діяльності особистого адвоката президента США Руді Джуліані в Україні. Зокрема, мова йде про лобіювання інтересів деяких українських політиків.

Themes
ICO