logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Свято Хрещення Господнього нагадує кожному, що ми маємо розпізнавати зло - ПЦУ

КИЇВ. 19 січня. УНН. Свято Хрещення Господнього нагадує кожному, що ми маємо свідомо каятися у своїх гріхах, боротися зі спокусами та розпізнавати зло – і не давати йому стати перешкодою єднання з Богом. Нехай в цьому допоможе всім нам Господь. Про це йдеться у повідомленні Правоставної церкви України на сторінці у Facebook, передає УНН.

"Сьогодні ми відзначаємо важливу для людства подію – Хрещення Господа нашого Ісуса Христа. Таємничо освятивши водне єство через занурення в Йордан, Господь відкрив нам шлях до другого народження – від води і Духа, яким є Таїнство Хрещення, що вводить нас у єднання Святої Церкви. Спаситель прийняв Хрещення не заради Себе, бо був безгрішний, а заради нас, щоб ми могли звільнитися від пут гріха та смерті", - йдеться у повідомленні.

У ПЦУ відзначили, що свято іменується Богоявленням – "бо на Йордані втілений Син Божий явив Себе відкрито людям, а також відбулося одкровення всіх Тьох Осіб Пресвятої Тройці: Син зійшов у річні води, Отець голосом засвідчив про Нього, а Дух Святий зійшов з Небес у вигляді голуба".

"Свято Хрещення Господнього нагадує кожному, що ми маємо свідомо каятися у своїх гріхах, боротися зі спокусами та розпізнавати зло – і не давати йому стати перешкодою єднання з Богом. Нехай в цьому допоможе всім нам Господь. Зі святом!" - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв УНН, православні та греко-католики України сьогодні відзначають Водохреще.

Нагадаємо, на свято Хрещення Епіфаній освятить води Дніпра у столичному Гідропарку.

Themes
ICO