Ukraine

Це божевільні люди, – Аваков розповів, кого і за що затримали в Нових Санжарах

Аваков розповів, кого з протестувальників затримали у Нових Санжарах / Фото 24 каналу

Правоохоронц під час сутичок у Нових Санжарі затримали чоловіка, який у нетверезому стані намагався наїхати "Нивою" на нацгвардійців. Також поліція готує підозри і затримання ще 6 осіб, які кидали камінням у силовиків та автобуси, в яких їхали евакуйовані з Уханя українці.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера". За його словами, загалом 20 лютого правоохоронці затримали 24 особи, але сьогодні 23 з них відпустили.

"Відпустили всіх, крім одного. Він п'яним розігнав "Ниву" і направив її на стрій нацгвардійців. Ще шестеро у найближчу добу отримають від нас підозри з пропозицією суду прямого арешту", – наголосив Аваков. 

Глава МВС відзначив, що поліція вимагатиме у суду заарештувати учасників протестів, які поводились неадекватно.

Хто ці люди? Це ті, хто кинув тротуарну плитку в голову поліцейському. Він зараз перебуває в лікарні у важкому стані, з перебитим лицем і поламаними кістками. Це божевільні люди, які кидали каміння в автобус з людьми, які потенційно перебувають під карантином. Це ті, хто активно бився з поліцейськими і перешкоджав їх нормальній роботі. Це ті, хто кричав: "Ми вас усіх спалимо",
– додав Аваков.

Він зауважив, що частина протестувальників, які влаштовували сутички, були "п'яними". Тому поліція наполягає, аби усі активісти з неадекватною поведінкою, були покарані. За словами Авакова, проти них відкриють кримінальні справи.

Що треба знати про сутички у Нових Санжарах

Важливо! У жодної евакуйованої з Китаю людини немає симптомів коронавірусу чи іншої застуди. На обсервації у Нових Санжарах протягом 14 днів перебуватимуть 45 евакуйованих українців, 27 іноземців і персонал, який обслуговував людей на літаку.