Ukraine

У 2000-х роках Китай подолав спалах більш потужного вірусу, ніж зараз

У 2000-х роках Китай подолав спалах більш потужного вірусу, ніж зараз
Новий коронавірус менш потужний, ніж SARS-CoV. Фото: Focus.ua

Новий коронавірус (2019 nCoV) менш потужний ніж SARS-CoV, який поширювався в 2000-х роках.

Спалах важкого гострого респіраторного синдрому (SARS-CoV), який також стався в Китаї, у 2002-2003 роках забрав життя близько 650 осіб. Про це розповів керівник китайського Центру з контролю і профілактики захворювань академік Гао Фу.

"Насправді, виходячи з наявних даних, це захворювання (від 2019 nCoV - ред.) менш потужне, ніж від SARS", - зазначив Гао Фу.

Водночас заступник глави Державного управління охорони здоров'я КНР Лі Бін закликав виконувати обмеження на вільне переміщення транспорту в КНР, щоб "виграти час" для наступної фази боротьби проти коронавируса. Він також додав, що влада поки не повній мірі контролє поширення захворювання, і що поки в точності невідомо, як можливо буде розвиватися надалі епідемічна ситуація.

Коронавірусом в усьому світі заразилися понад дві тисячі чоловік, переважна більшість з них - у Китаї. Жертвами вірусу стали 56 осіб.

Зараз ви читаєте новину «У 2000-х роках Китай подолав спалах більш потужного вірусу, ніж зараз». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua