logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Бердянську закрили на карантин всі школи та дитячі садки

Фото з відкритих джерел

Через ГРВІ відсутні 6,3% учнів

У Бердянську Запорізької області на карантин закриті всі школи і дитячі садки до кінця січня через зростання захворюваності на ГРВІ.

Про це повідомляє Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України.

Згідно досліджень стану захворюваності дітей в школах та закладах дошкільної освіти Запорізької області встановлено, що відсутніх через хворобу учнів з порівняно з минулим тижнем зросла з 5,8% до 8,4%.

Через ГРВІ відсутні 6,3% учнів.

"Прийнято рішення про тимчасове припинення функціонування шкіл та позашкільних закладів Бердянська з 25 січня по 31 січня 2020 року. Крім того, повністю припинено навчання дітей ще у 4-х школах області", - йдеться у повідомленні.

За даними медиків, в дошкільних навчальних закладах питома вага відсутніх через хворобу дітей цього тижня становить 7% .

Нагадаємо, у Центрі громадського здоров’я України повідомили, що станом на 22 січня в Україні кількість летальних випадків від ускладнень грипу зросла до 11. З початку епідсезону на грип перехворіло 6,2% населення України, було госпіталізовано 67 113 осіб, із них 78,7% — діти.

Themes
ICO