logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Кривому Розі через борг у 1,7 млрд гривень може зірватися опалювальний сезон - Фонд держмайна

У ФДМ анонсували зустріч із керівництвом "Нафтогазу", щоб знайти вихід із ситуації.

Опалювальний сезон у Кривому Розі під загрозою через борги.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook в.о. голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров.

"Розпочати опалювальний сезон у Кривому Розі буде складно. Надто великий борг населення і комунальних підприємств за спожите тепло перед Криворізькою теплоцентраллю. Це не дозволяє отримати номінацію на газ в НАК "Нафтогаз Україна" на новий опалювальний сезон", - написав він.

За словами Трубарова, Криворізька ТЦ має найнижчий рівень розрахунку за спожитий газ - 56%, а борг перед Нафтогазом становить 1,7 млрд гривень.

"У понеділок проводимо зустріч з керівництвом НАК "Нафтогаз Україна", на якій мусимо знайти вихід щодо Криворізької ТЦ і забезпечити місто теплом", - додав він.

Окрім цього очільник ФДМ зазначив, що Сєвєродонецька ТЕЦ, Херсонська ТЕЦ, Одеська ТЕЦ увійдуть в опалювальний сезон за умови, що Кабмін своєю постановою дозволить державним ТЕЦ отримати номінацію на газ з рівнем розрахунку не нижче 78 відсотків.

"Такий проект постанови вже візується у міністерствах. Минулого року постанова Кабміну передбачала рівень розрахунку не нижче 60 відсотків. Цього року Фонд пропонує підвищити до 78 відсотків", - розповів Трубаров.

Водночас він наголосив, що Миколаївська ТЕЦ - єдина, рівень розрахунків (93%) якої дозволяє безпроблемно отримати номінацію.

"Дніпровська ТЕЦ, яка має рівень розрахунку за спожитий газ на рівні 63 відсотків і борг перед Нафтогазом у 1,5 млрд гривень отримає номінацію, якщо разом з місцевою владою вчасно підготують і підпишуть договір реструктуризації з НАКом (Закон України №1730 "Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств")", - резюмував очільник Фонду.

І знову про підготовку ТЕЦ до опалювального сезону. Розпочати опалювальний сезон у Кривому Розі буде складно. Надто...

Опубликовано Віталій Трубаров Четверг, 15 августа 2019 г.

Нагадаємо, раніше "Нафтогаз" повідомив про можливість зриву опалювального сезону в місті Сміла – комунальне підприємство "Смілакомунтеплоенерго" зриває графік погашення своєї заборгованості за закуплений газ. Своєю чергою президент України Володимир Зеленський пообіцяв мешканцям міста, що тепло у їхніх домівках точно буде.

Themes
ICO