logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Нацраді вважають, що Україні потрібен російськомовний телеканал

Україні потрібен російськомовний телеканал, — Костинський / Atr.ua

Необхідно створити російськомовний телеканал, який б став альтернативою для російського телебачення. Він має інформувати про те, що відбувається в Україні.

Такий телеканал необхідний, щоб віщати для західних держав і Росії, вважає член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський. Про це він наголосив в ефірі телекнаалу ATR.

Костинський при цьому зазначив, що "російськомовних людей в світі дуже багато – і в США, і в Канаді, і в інших країнах".

Нам потрібен російськомовний канал, який транслюватиме український порядок денний для російськомовних. Тому що російськомовні в Німеччині, Італії або Росії дивляться російське телебачення. Альтернативи цьому, в принципі, немає,
– пояснив він.

Член Нацради додав, що "треба інформувати цих людей про те, що відбувається в Україні".

"Ми повинні давати український погляд на події, що відбуваються за межами України", – зазначив Костинський.

Міністр культури Володимир Бородянський анонсував, що протягом 3 місяців українське телемовлення планують запустити на 80% окупованих територій. Для цього створять спеціальний інформаційно-розважальний державний телеканал на базі іномовлення UATV.

Телеканал об’єднуватиме найкращі українські розважальні програми та інформаційне державне мовлення. Продукт телеканалу, швидше за все, буде двомовним.

Themes
ICO