Ukraine

У прифронтовому Торецьку люди п'ятий день без води. Водогін заважають ремонтувати обстріли

Кілька днів домовлялися про тишу на фронті.

Прифронтовий Торецьк, що у Донецькій області, п'ятий день без води. Банальна аварія, але водогін прорвало у місці, де йдуть активні бойові дії, йдеться у сюжеті

Водогін прорвало у тому місці, куди долітають ворожі міни. Торецьк без води, але ремонтники виїжджають на прорив лише на четверту добу.

Протягом цього часу домовлялися про хоча б кілька годин тиші на фронті. Спочатку приїхало ОБСЄ, попрацювали сапери і нарешті за кам'яний ґрунт береться ескаватор.

Сисема водопостачання складна. Вода по каналу іде з вільної України в Горлівку, а вже звідти трубою повертається у Торецьк. Після години розкопоп вдалося дістатися до труби. Робіники навіть не дочікуються поки від'їде ескаватор: стрибають в котлован. Поремонтувати їм треба встигнути до вечора, бо з сутінками знов почнеться війна.

Відео У Торецьку лише на четвертий день після аварії на водогоні змогли розпочати ремонтні роботи

Прифронтовий Торецьк, що у Донецькій області, п'ятий день без води. Банальна аварія, але водогін прорвало у місці, де йдуть активні бойові дії. До того ж вода в Торецьк іде з окупованої Горлівки. Як повертають воду у місто та як прикриває ремонтників українська армія –  у сюжеті ТСН.  

У Торецьку лише на четвертий день після аварії на водогоні змогли розпочати ремонтні роботи

Бійці, які тримають оборону за кількасот метрів від прориву труби, кажуть, що останніми днями противник з Горлівки постійно обстрілює їхні позиції. "Били з різних видів: з крупнокалібернх, РПГ. Намагалися щось запустити", - каже військовий на псевдо Халк.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний.