logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Росії помер відомий священик РПЦ

Чаплін закликав до втручання Росії в українську політику, аж до відкритої війни і окупації - У Росії помер відомий священик РПЦ

Чаплін закликав до втручання Росії в українську політику, аж до відкритої війни і окупації

У неділю, 26 січня, в Росії помер скандально відомий протоієрей Російської православної церкви Всеволод Чаплін.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на прихожан.

Причина смерті 51-річного священика поки що невідома.

Всеволод Чаплін з 2009 по 2015 рік перебував на посаді спікера РПЦ, був настоятелем храму Феодора Студіта біля Нікітських воріт в столиці Росії, Москві.

«Все сталося близько 16:30. Отець Всеволод сидів на лавочці біля свого храму, коли йому раптом стало погано, він впав, і через 15 хвилин швидка констатувала смерть», – розповідає прихожанин Олександр Петрунько.

У прес-службі храму підтвердили смерть Чапліна.

b9eb6aaa615ca5ea271e3567f5445abb

Всеволод Чаплін відомий своїми скандальними висловлюваннями. Зокрема, він закликав до втручання Росії в українську політику, аж до відкритої війни і окупації. Також він в ефірі радіо «Ехо Москви» закликав до репресій проти опозиції в Росії, виправдовував вбивства «внутрішніх ворогів» і називав гуманізм «сатанинським вченням».

Нагадаємо, у Московській церкві оголосили «золотые купола» культурною спадщиною.

Themes
ICO