logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У сервісному центрі МВС нагадали, як оформити свідоцтво для перевезення небезпечних вантажів

 

У 2019 році на Полтавщині видали 1144 свідоцтв, які мають право перевозити небезпечні вантажі

З урахуванням специфіки промисловості в Полтавському регіоні однією з актуальних послуг сервісних центрів МВС є видача (продовження) свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів. За 2019 рік в Полтавській області отримано 1 144 нових і продовжено 3 310 раніше виданих Свідоцтв. Про це повідомляє регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області.

Машини, що перевозять небезпечні вантажі, повинні відповідати вимогам державних стандартів, безпеки, охорони праці та екології, а також мати відповідне маркування і свідоцтво про допущення до перевезення небезпечних вантажів.

- Свідоцтво видається (продовжується) на всі транспортні засоби EX/II, EX/III, FL, AT, MEMU категорій N та O, які успішно пройшли обов’язковий технічний контроль, придатні до перевезення небезпечних вантажів та відповідають вимогам частини 9 Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ), - повідомив спеціаліст сектору технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів транспортними засобами регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Сергій Бурла.

Щоб отримати або продовжити свідоцтво про допущення до перевезення небезпечних вантажів, потрібно надати:

На кожний транспортний засіб додатково:

Крім документів, водій чи уповноважена особа має надати для перевірки укомплектований транспортний засіб.

Свідоцтво видається/продовжується не пізніше десяти робочих днів після реєстрації заяви у сервісному центрі МВС.

У видачі/продовженні Свідоцтва відмовляється якщо:

Themes
ICO