Ukraine

У США зробили знімок виверження рідкісних крижаних "вулканів" на озері

Експерти не радять взаємодіяти із ними.

Метеоролог Національної служби погоди Ерні Остуні зробив кілька дивовижних фотографій крижаних вулканів, які вивергаються, на Овальному пляжі у штаті Мічиган.

Про це пише USA Today.

Крижаний вулкан являє собою конусоподібну насип льоду, що утворилася над озером в результаті виверження води через крижаний шельф.

"Крижані вулкани виникають в місцях, де хвилі з деякою силою стикаються з льодом, що накопичився, на береговій лініі", - сказав метеоролог Корт Сфолтен.

За словами експерта, повинні бути дуже специфічні умови для формування крижаних вулканів.

"Хвилі були досить сильними, які підбивав та підкидав лід, що плавав. Протягом декількох годин або днів утворюється конус, який починає нагадувати вулкан", - пояснив він.

Нагадаємо, в Антарктиді зафіксували новий температурний рекорд. Аргентинські вчені зафіксували +18,3 градуси. Такого не було останні 59 років.

Відео Величезний айсберг відколовся в Антарктиці через підвищення температури

Аргентинські вчені зафіксували в Антарктиді трохи більше +18 градусів. Такого не було останні 59 років, відколи вони ведуть спостереження. Унаслідок потепління в Антарктиці вже відколовся айсберг завбільшки в майже 10-поверховий будинок. Більше читайте тут 

Величезний айсберг відколовся в Антарктиці через підвищення температури