logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Венесуелі зафіксували масштабні перебої з електрикою та інтернетом

КИЇВ. 19 січня. УНН. На півночі і заході Венесуэлы зафіксовані масштабні перебої в енергопостачанні, проблеми спостерігаються в більшості штатів країни. Про це повідомляє УНН з посиланням на Albertonews і дані моніторингового агентства Netblocks.

Найсильніше від усіх проблеми на собі відчули венесуельські штати Тачіра, Меріда і Карабобо.

"Підтверджено: масштабне відключення електроенергії у Венесуелі до 9 годин вечора за місцевим часом торкнулося кілька штатів, включаючи Тачіру, Зулію, Меріду, Карабобо і Фалькон; перебої тривають", - повідомило Netblocks в Twitter.

Згідно з даними агентства, з відключеннями електрики зіткнулися 16 з 23 штатів Венесуели, в трьох з них подачу електроенергії відновили менш ніж наполовину. У Тачірі - на 14%, Меріді - 23% і Карабобо - 45%.

Правозахисна організація Redes Ayuda повідомила, що перебої з електрикою в країні спричинили також проблеми з інтернет-зв'язком в п'яти штатах.

Нагадаємо, опозиція знову проголосила Гуайдо главою парламенту Венесуели.

Themes
ICO