logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Українські медики перевірили всі випадки, де були підозри на коронавірус

Заражень китайським коронавірусом в Україні не зафіксовано. У тих випадках, про які повідомляли ЗМІ, був звичайний грип.

Про це розповіла міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька президенту України Володимиру Зеленському, повідомляє ОПУ. А її заступник Віктор Ляшко додав, що у випадку появи вірусу в  Україні медики готові його лікувати: «Технології, які допомогли вилікувати людей в Китаї, застосовуються і в Україні. Наші інфекціоністи знають про них і готові ними скористатися».

Також він додав, що 150 осіб, які прибули в Україну з Китаю прямим авіарейсом, пройшли термометрію, жодної людини із підвищеною температурою не виявлено, всі допущені і пройшли прикордонний контроль. Але через наявність у хвороби інкубаційного періоду проведено роботу із сімейними лікарями  для моніторингу та вчасного реагування,  прикордонній службі, зокрема в аеропортах, видана інструкція, як реагувати й перевіряти пасажирів.

Раніше повідомлялося, які характерні симптоми викликає захворювання 2019 nCoV.

Нагадаємо, через інфекцію в Китаї на карантин закрили 13 міст. Епіцентр інфекції, місто Ухань, повністю ізольоване.

Зафіксовано перший випадок зараження вірусом на території США. Влада Італії не виключила проникнення вірусу до країн Євросоюзу. Згодом у селі Івало (Фінляндія), яке є туристичним центром, виявили двох пацієнтів з підозрою на коронавірус 2019-nCoV.

МОЗ України офіційно поінформувало Держприкордонслужбу про ситуацію з коронавірусів nCoV в Китаї і передало актуальні рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Водночас, ВООЗ поки що не оголосила коронавірус міжнародною загрозою для здоров’я людей.

Themes
ICO