logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Українці лідирують за кількістю мігрантів у Фінляндії

Українці лідирують за кількістю мігрантів у Фінляндії
Мігранти. Україці - найбільша група трудових мігрантів у Фінляндії.

Українці - найбільша група трудових мігрантів у Фінляндії.

Два роки тому українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів. Минулого року з України на роботу до Фінляндії приїхали 1800 осіб, з Естонії – 1200, повідомляє Yle.

Також українці працюють в компаніях, які знаходяться за межами Фінляндії, проте виконувати роботу їх відправляють саме в цю країну.

Назвати точну кількість трудових мігрантів з України дуже складно, оскільки Імміграційна служба не відслідковує прибуття робітників для компаній, які не зареєстровані у Фінляндії.

За останні чотири роки до країни прибуло понад 100 тисяч робітників з різних країн.

У Польщі працюють майже 900 тис. українських заробітчан. У Естонії в зараз, за даними різних джерел, знаходяться близько 30 тис. українців.

Зараз ви читаєте новину «Українці лідирують за кількістю мігрантів у Фінляндії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Themes
ICO