logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

В Аргентині жінка у комі почула плач дочки і притиснула до грудей

Дівчинка хотіла їсти і заплакала поруч із мамою.

Аргентинка прокинулася з коми, коли її грудний малюк захотів їсти і заплакав поруч із нею.

Про це пише The Sun.

На 42-річну Марію Лауру Феррейру напав грабіжник, коли вона зупинилася на своєму мотоциклі. Вона вдарилася об землю і впала в кому.

У такому стані жінка провела місяць. Лікарі зазначили, що на одужання у Марії мало і навіть запропонували рідним жінки пожертвувати її органи для пересадки. Однак чоловік на ім’я Мартін Дельгадо сказав, що впевнений у тому, що його дружина прокинеться.

Згодом він прийшов до жінки у лікарню разом і дворічною дочкою. Вона заплакала, як і завжди, коли хотіла поїсти. Феррейра несподівано скинула свій халат і притиснула дівчинку до грудей. Проте, жінка досі не отямилася і не реагує на слова рідних.

"Троє дітей чекають її і дуже страждають", - сказав чоловік.

Нагадаємо, в індійському селі Піллаламаррі, що у штаті Телінгани, 18-річного юнака визнали померлим, однак він “ожив” просто перед кремацією.

Themes
ICO