Ukraine

Вибори скоро, – Аваков про те, чому місцеві політики не заспокоїли людей у Нових Санжарах

Евакуйованих з Уханя українців та іноземців поселили у санаторій у Нових Санжарах. Там вони перебуватимуть протягом 14 днів на обсервації. Місцеві мешканці не дуже зраділи цьому і розпочали акції проетсту. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пояснив, чому місцева влада не заспокоювала людей.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі "Свободи слова" сказав, що напередодні запросив до закритого кабінету декількох місцевих політиків. 

Він наголосив, що пояснив політикам усе, що відбуватиметься під час обсервації.

Стічні води ми знезаражуємо, все сміття знищуємо тощо. Вони відповіли: "Ми вас розуміємо, але ви зрозумійте, що у нас вибори скоро",
– повідомив Аваков. 

Надвечір 20 лютого ситуація погіршилася. Коли автобус з людьми в'їхав до Нових Санжар, місцеві закидали його камінням, розбивши скло. У відповідь на це евакуйовані складали руки у форму серця.

Причини, чому мешканці Санжар виступають проти:

Довідка: усі українці та іноземці, яких 20 лютого евакуювали з Уханя, здорові. Перед вильотом українські та китайські медики перевірили стан їхнього здоров'я. Чотири людини не поїхали, адже мали підвищену температуру. Водночас евакуйовані мають 14 днів перебувати на обсервації.

Сутички у Нових Санжарах: головне

Коронавірус
Факти про коронавірус / Інфографіка 24 каналу