Ukraine

Влада продала підприємств на 12 мільйонів грн, при плані 122 млрд – нардеп (Відео)

Сергій Рудик в ефірі програми 'ІнфоДень'
Сергій Рудик в ефірі програми 'ІнфоДень' 5 канал

Олексій Гончарук у Верховній Раді серед досягнень уряду назвав проведений аудит, втримання курсу та зниження інфляції

Позафракційний народний депутат Сергій Рудик в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" прокоментував звіт Кабміну у Верховній Раді.

"Мені боляче це слухати. Я би хотів сказати, що смішно, але якби це не була моя країна. Мені дуже боляче, що в нас такий недолугий уряд. Вони хочуть продати всі підприємства, але навіть цього зробити не можуть. Станом на сьогодні вони продали на 12 мільйонів гривень при плані 122 мільярди", – сказав Рудик.

Він додав: "Катастрофічне недоотримання коштів. Я, як член бюджетного комітету, маю з чим порівнювати. Якби катастрофою минулого року – недоотриманням величезних мільярдів, зупинилося. Так історія продовжується. Ексзаступник голови ДФС Анатолій Макаренко розмістив пост, який говорить, що по податкам отримано 21% станом на 20 лютого. По ДФС – 30% з невеликим хвостиком. Це системна криза, яка в найближчій перспективі не може бути вирішена".

Дивіться повне відео розмови за посиланням:

Нагадаємо, сьогодні, 21 лютого, прем'єр-міністр Олексій Гончарук звітував у Верховній Раді за 5 місяців діяльності Кабінету міністрів. Серед досягнень уряду: проведений аудит держави, зведення воєдино кадастру природних ресурсів, втримання курсу гривні та зниження інфляції.