logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Згідно «індексу Біг Маку» долар має коштувати 10 гривень

В США бургер «Бік Мак» коштує 5,74 долара, тоді як в Україні – 57 гривень, що трохи більше двох доларів - Згідно «індексу Біг Маку» долар має коштувати 10 гривень

В США бургер «Бік Мак» коштує 5,74 долара, тоді як в Україні – 57 гривень, що трохи більше двох доларів

За півроку українська гривня піднялася в рейтингу найбільш недооцінених валют у світі і тепер займає в ньому п'яте місце.

Такі дані були опубліковані The Economist, грунтуючись на так званому «індексі Біг Маку». Експерти видання вважають, що з січня українська валюта зміцнилася майже на 4%, і тепер вона недооцінюється на 61,3%.

Як відзначають автори рейтингу, в США бургер «Бік Мак» коштує 5,74 долара, тоді як в Україні – 57 гривень, що трохи більше двох доларів. Таким чином, справедливий курс української валюти повинен становити 9,93 гривні за один американський долар, тоді як в даний час його курс становить 25,76 грн/долар.

Згідно з «індексом Біг Маку», валюта України поступається за недооціненістю румунському лею (-61,6%), південно-африканському ренду (-61,9%), малазійському ринггіту (-62,8%) і російському рублю (-64,5 %).

У той же час найбільш переоціненим був визнаний швейцарський франк, який, згідно з індексом «Біг Мака» на 14% дорожче американського долара.

Themes
ICO